Altıeylül Daikin Servisi

Altıeylül Daikin Servisi

Altıeylül Daikin Servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Altıeylül semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.

Altıeylül Daikin Servisi olarak bulaşık makinesi,çamaşır makinesi,kombi,klima ve buzdolabı gibi bakım ve onarımını yaptığımız elektrikli cihazlarınıza 1 yıl onarım garantisi vermekteyiz. Arızalarda makinelerinizin elemanlarından birinin bozulmuş olma ihtimaline karşın yedek parça garantisi de vermekteyiz. Böylece her hangi bir parça arızalandığında hemen yenisini yerine koymak daha kolay olacaktır.

✅ Altıeylül Daikin Servisi Süresi: 120 dakika
☎️ Altıeylül Daikin Servisi Telefonu: 0000 000 0000

Yıllardır Altıeylül merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan cihazlarınız da genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Altıeylül Daikin Servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Altıeylül Daikin Servisi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Yıllardır Altıeylül merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Altıeylül beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Altıeylül bölgesinde da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Altıeylül Daikin Servisi 0000 000 0000 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Altıeylül Daikin Servisi

TEKNİK SERVİS DEPARTMANIMIZ 7/24 SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR.

0000 000 0000

Bugün: 1 kez, Toplam: 9 kez ziyaret edildi.
Hemen Satın Al
Powered by
GOLDWEB SEO

HEMEN ARAYIN